АО «Электроград»

Електроград підписав угоду про надання гранту з Європейським банком реконструкції та розвитку

Ознайомчу екскурсію по заводу для гостей провів особисто голова Наглядової Ради компанії АТ «Електроград» Сергій Миколайович Захаренко. Учасники зустрічі відвідали основні підрозділи заводу і на власні очі побачили різні цикли виробничого процесу. Особливий інтерес гості підприємства проявили до роботи верстатів та якості матеріалу, що використовується у виробництві. Окремо було приділено увагу питанню конкурентоспроможності підприємства на міжнародному ринку.

Представники ЄБРР і «ІТ-партнер Дніпро» відзначили високий рівень організації виробництва та якість продукції, позитивно оцінили рівень інноваційного розвитку і потенціал компанії. На завершення візиту відбулася робоча нарада, на якій сторони обговорили низку питань щодо стратегічного розвитку компанії за підтримки ЄБРР. За підсумками переговорів була підписана угоду про надання гранту.

Для довідки:

АТ «Електроград» - компанія з більш як сорокарічним досвідом розробки і виготовлення електромонтажної продукції. Крім електромонтажного устаткування, завод також виробляє торгове виставкове обладнання, стелажі і меблі з металу.

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) - міжнародна фінансова організація, яка надає допомогу в здійсненні проектів для підтримки ринкової економіки та демократії, найбільший інвестор в Україні на сьогоднішній день.

Консалтингова компанія ТОВ «ІТ-партнер Дніпро» займається впровадженням програмного забезпечення для управління бізнесом - ERP-систем.