АО «Электроград»

Проведеня семінару-наради на території ПАТ «Київенерго»

8 червня 2018 року на території ПАТ «Київенерго» за нашої ініціативи, спільно з компаніями, з якими тісно співпрацюємо, було проведено семінар-нараду серед фахівців проектних організацій на тему «Досвід та готові рішення у електропостачанні малих та великих об`єктів напругою до 35кВ».

Модераторами заходу виступали:

  • МЕЖЕННИЙ Сергій Якович, начальник Департаменту стандартизації та нормативного забезпечення ДП «НЕК Укренерго» (НПЦР ОЕС України).
  • ЦИГАНЕНКО Борис Володимирович, фахівець з енергетичного нагляду та державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, член НКРЭКП

Розпочав нараду БУТОВ Сергій Володимирович, заступник головного інженера з високовольтного обладнання СОП «Київські електричні мережі», ПАТ «Київенерго», який наголосив на пріоритетності та досвіді експлуатації КТП в бетонній оболонці.

В ході семінару фахівці просили звернути увагу на Методичні рекомендації щодо заземлення нейтралі електричних мереж 6–35 кВ через резистор, викладенні на сайті УкрЕнерго.

В ході семінару-наради були заслухані наступні доповіді спеціалістів:

  • «Досвід виробництва та гарантованого обслуговування, нові тенденції виробництва комплектних трансформаторних підстанцій БКТП в бетонній оболонці на напругу 6(10)/0,4 кВ» (АТ «Електроград», Захарченко Ю.М.)
  • «Мікропроцесорні системи захисту для ліній 6-20 кВ і 35кВ. Вимоги і особливості застосування» (ВО «Київприлад», Кошман А.Г.)
  • «Оливонаповнені трансформатори 6-10/0,4кВ з поліпшеними характеристиками втрат навантаження і неробочого ходу» (АТ «Електроград», Рябоконь С.В.)
  • «Компенсація реактивної потужності в мережах низької та середньої напруги конденсаторними та реакторними установками» (ТОВ «Електросфера», к.т.н. Зубюк Ю.П.)
  • «Обладнання для комплектації розподільчих і трансформаторних пунктів» (АТ «Електроград», Скорофатов О.С.)
  • «Альбом типових рішень ПС 20кВ від ДП «НЕК Укренерго» (НПЦР ОЕС України)» (ТОВ «ВДІ «Енергоінжпроект», Стрічевський О.Б.)
  • «Альбом типових рішень ПЛ 20кВ від ДП «НЕК Укренерго» (НПЦР ОЕС України)» (ТОВ «ВДІ "Енергоінжпроект», Власюк  С.І.)

Ми дуже раді теплій зустрічі, конструктивному діалогу, готовності до застосування нових технічних рішень і технологій.  Нам було дуже приємно зустріти і привітати всіх з ким працюємо довгі роки, а також познайомитися з новими фахівцями електротехнічної галузі.

Висловлюємо щиру вдячність всім гостям і учасникам заходу.