АО «Электроград»

Електроград здобув «Золото» престижної відзнаки «IMPORT EXPORT AWARD»

Колеги та друзі, завдяки відданній праці і постійному руху вперед ми здобули престижну відзнаку у Загальнодержавній Рейтинговій Програмі Нагородження Лідерів Реального Сектору Економіки.

За результатами статичного ранжуваня, підприємство Електроград  посіло 1-ше місце «Золото» за сумою місць чотирьох показників зовнішньоторговельної діяльності – «Ділова активність», «Географія», «Диверсифікація»,  «Обсяг операцій» (товарів гр. 853720 «Електричні машини,…»)

Підприємству АТ «Електроград» присвоєно звання «IMPORT EXPORT AWARD». Це звання демонструє іншим учасникам ринку електротехніки – партнерам, клієнтам, інвесторам – надійність та перспективність нашого підприємства.

Це наша спільна нагорода за відповідальність, професіоналізм і вміння досягати найвищих результатів у виробництві в даній галузі.

Урочиста церемонія нагородження лідерів економіки України та інших країн-учасниць Союзу національних бізнес-рейтингів (Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Узбекистан) відбулася 16 грудня 2016р. в Концерт-холі Вel etage (м. Київ).